DOBRE SŁOWA O SŪTRZE i ANJI

"Polecam bardzo serdecznie zajęcia online w wirtualnym Studio Sūtry - aktualnie z takich korzystam. Anja to osoba, która właściwie, dobrze, uczciwie i z pokorą jogina poprowadzi Cię przez praktykę jogi, która nie jest indywidualną modyfikacją współczesnej jogi fitness, a klasyczną, wieloletnią mądrością przekazu z linii Bihar School of Yoga. Anja szkoli się regularnie i przebywa w Aszramie w Indiach, by pobierać nowe nauki. Jej wiedza i umiejętności są prawdziwe i związane z jogą całościową czyli również uczy oprócz jogasany między innymi medytacji, mantry, pranayamy, Jogi Nidry. To wyjątkowe miejsce, gdzie "jogę" się czuje i jest wielką przyjemnością praktykowanie jej. To unikatowe i oryginalne miejsce."

AGNI

"U Anji na zajęciach poczułam przyjemność płynącą z ruchu i bycia w ciele. I to tu poznałam i zakochałam się w Jodze Nidrze. A moje wcześniejsze doświadczenia z jogą były... hmmm... męczące. Więc poznanie Anji naprawdę wiele mi dało i wiele dla mnie zmieniło. A „Podróż poprzez czakry” to już w ogóle był odlot! DZIĘKUJĘ!"

MAGDA

"Anja jest super, nikt tak jak ona tworzy cudowny nastrój spokoju, relaksu i prawdziwego bycia ze sobą. Pamiętam wspaniale zajęcia w jeden z letnich wieczorów, kiedy ona je już skończyła, a my trwałyśmy w tej chwili, słysząc cichutkie "dziewczyny ale to już koniec zajęć" dla nas nie był :) Mam nadzieje, niedługo znów dołączyć do grupy, choć codzienna, własna praktyka za jej przykładem działa świetnie od kilku lat."

AGNIESZKA

"Chętnie wspieram Sūtrę. Ten blog jest świetny."

MARTA

"Nie wiem czemu, ale zawsze po praktyce mam dobry humor."

MAGDALENA

"Gdy nachodzą mnie obawy lub smutek (a im dłużej praktykuję, jest ich mniej) powracam do samodzielnej dodatkowej praktyki, gdy akurat nie ma zajęć, ponieważ Anja poza tym, że prowadzi zajęcia, odpowiada na pytania, daje materiały, wiedzę do pracy jeżeli ktoś o taką poprosi. Im dłużej praktykuję, tym większy efekt ukojenia, poczucia siły, energii i radości czuję w sobie. Nie wiem jak i kiedy to się dzieje, po prostu tak jest. Więc jedynie poprzez doświadczenie samodzielne możecie to sprawdzić. Tak naprawdę sposób prowadzenia klasycznej Jogi przez Anję opierającej się na przekazie Bihar School of Yoga jest bardzo odmienny od „jogi” którą do tej pory praktykowałam od wielu lat, koncentrującej się głównie na tym, by rozciągać maksymalnie i z wysiłkiem swoje ciało w celu wykonania asany... Podejście klasycznej Jogi prowadzone przez Anję jest całościowe i holistyczne, odnosi się do różnych aspektów pracy z umysłem i ciałem. Sposób w jaki pracuje Anja jest niezwykły. Polecam szczerze i z serca."

AGNI

"Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok."

AGNIESZKA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo dziękuję, że w tym trudnym czasie zdecydowałaś się na prowadzenie zajęć online i że one są tak samo świetne, jak na żywo! Czuję się na tych zajęciach, jakby wszystko było normalnie - no, prawie - prawie, bo wiadomo, że bycia razem w jednej przestrzeni z innymi ludźmi to jednak nic nie zastąpi. Nie wiem, co bym zrobiła bez tej praktyki, bo nierzadko jest taki dzień, kiedy te nasze zoomowe spotkania to jest coś, na co czekam przez cały dzień! Mam nadzieję, że już jak najszybciej będziemy mogli się wszyscy spotkać twarzą w twarz, a póki co, do zobaczenia jutro na Zoomie."

ASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi."

KAROLINA

"Joga Nidra on-line to jeden z luksusów, które można sobie teraz podarować. Po zajęciach czułam spokój i energię, łatwiej było mi się skupić na wieczornym tworzeniu. Do tego asany przed bardzo pomogły - bez tej 'rozgrzewki' nie wyleżałabym w komforcie."

AGNIESZKA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Twoje zajęcia to coś czego bardzo teraz potrzebuję."

OLGA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Uwielbiam zanurzenie w głos Anji, w swoje ciało i umysł nierozłącznie splecione na macie. Grupa jest gdzieś w tle, a ja spotykam się sama ze sobą. Większość czasu mam zamknięte oczy, bo instrukcje są tak klarowne, że nawet nie ma potrzeby patrzyć. Płynnie, prawdziwie, z lekkością... podążam za oddechem, głosem, poza moją skołataną głowę ku uwalniającemu tu i teraz :)"

BASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo się cieszę z tej opcji on-line, bo nie zawsze miałam możliwość czasową być u Ciebie, a dzięki temu narzędziu i tej sytuacji mam tę opcję, za co jestem bardzo wdzięczna. Bardzo dobrze podziałała na mnie praktyka wizualizacji drzewa (medytacja Stabilne Ciało) w zakresie poczucia uziemienia i ugruntowania, jak nigdy tak swobodnie nie siedziałam w medytacji ze skrzyżowanymi nogami, będę po nią sięgać, bo mi służy."

UCZESTNICZKA ZAJĘĆ ONLINE

"Poza oczywistą wdzięcznością ciała za to co dostało, było po prostu miło Was wszystkie zobaczyć."

ANIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za wczorajszą praktykę. Nie byłam chyba świadoma, jak bardzo potrzebowałam zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla siebie! Bardzo dobrze zrobiło to mojemu ciału i duszy."

GOSIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Anja dziękuję! te lekcje są obecnie najprzyjemniejszym punktem mojego dnia, dziś jak wróciłam do domu złapałam się na tym, że czekam na 18:30 :)"

KASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Już kiedyś powiedziałam, że Ania to cichy anioł, który podtrzymuje nasze skrzydła, kiedy zapominamy jak się lata ;) Jest nie tylko nauczycielką, ale też wspaniałą osobą. Poznałam ją baaardzo dawno, kiedy zaczynała prowadzić pierwsze zajęcia. Magia jaka dzieje się na zajęciach, nie jest do opisania słowami. Trzeba przyjść i dać się porwać. Dać, porwać ciało, umysł i ducha i pozwolić im zatańczyć razem, w pełnej harmonii. Jeśli zastanawiasz się czy przyjść i uczestniczyć w zajęciach, to nie trać czasu, rozmyślanie - przyjdź i doświadcz ;)"

URSZULA

"Chcę Ci podziękować za to, że jesteś i działasz dla innych :)"

OLA

"Dziękuję za twoje Księżycowe Listy, które zawsze z przyjemnością czytam."

TAMARA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA

"Bardzo dziękuję za cały kurs – ogrom wiedzy, materiałów i inspiracji, za Twoją dobrą energię i zaangażowanie. Na pewno to początek mojej drogi :)"

BEATA - UCZESTNICZKA KURSU 'PODRÓŻ POPRZEZ CZAKRY'

"Dziękuje za bloga, filmy, mantry. Cieszę się, że natrafiłam na Twoją stronę i mogę wspólnie z Tobą podążać yogowymi ścieżkami."

MONIKA

"To co robisz jest piękne i niesie dużo dobrego. Cieszę się, że znalazłam Twoją stronę i jeszcze raz dziękuję :)"

ANIA

"Kocham Twój blog! Tyle się od Ciebie nauczyłam."

ANIA

"Dziękuję za to co robisz. Jesteś wielka."

KINGA

"Bardzo dobra strona internetowa… Polecam wszystkim zainteresowanym ;)"

IZA

"Znam Anję osobiście i wiem, że joga to jej styl życia. Bardzo dużo energii i czasu wkłada w swój rozwój osobisty, również po to, aby zajęcia, które prowadzi były na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą znaleźć ukojenie i spokój w tym szalonym, dzisiejszym świecie."

DANUTA

"Najlepsze jest to, że to co robi pani Anja leczy ludzi i ich dusze, przez to świat staje się lepszy. Korzystam regularnie, praktykuję i dziękuję za wszystko."

OLIWIA

"Życzę dużo wytrwałości jest Pani Wielka i cieszymy się razem z mężem z Pani powrotu."

RENATA I JERZY

"Nie miałam jeszcze okazji być na zajęciach, ale zdecydowanie mogę polecić stronę internetową Sutry. Udziela wielu praktycznych porad, w zrozumiały i przystępny sposób."

ANETKA

"Sutra to piękna, wspaniała działalność i strona dotycząca odzyskiwania wewnętrznego szczęścia:) Dziś tak się składa, ze wasze publikacje zazwyczaj trafiają w aktualne potrzeby mego serca…Dziękuję:)"

DAWID

"Po prostu kocham stronę, dużo pozytywnej energii, nadziei i celebracji życia. Motywująca na maxa, dziękuje za jej istnienie!"

ORELIA

"Anja to bardzo mądra nauczycielka – śledzę wpisy na stronie, słucham nagrań i czerpię inspirację do własnej praktyki duchowej. Mam nadzieje, że w końcu poznamy się osobiście. Pozdrawiam Anju!"

GRAŻYNA

"Jedna z najlepszych szkół w Krakowie, w których można poczuć się jak "u siebie". Miałam takie wrażenie już po pierwszych zajęciach prowadzonej relaksacji i zostałam. Może też przyjdziesz?"

KATARZYNA

"Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć. Anja jest osobą, która przez samą obecność obdarowuje ciepłem. Polecam!!"

DIANINHA

"Anja prowadzi świetne zajęcia - w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu, każdego uczestnika traktuje z uwagą i troską o jego potrzeby. Niesamowicie relaksujące doświadczenie! Polecam :-)"

ANIA

"Niemal każdego ranka startuję dzień z otworzeniem Twojej strony, odpaleniem ulubionej mantry, przy której najchętniej - w zależności od humoru i potrzeb, witam słońce. Już od dawna chciałam Ci to powiedzieć jak bliska i karmiąca jest dla mnie Sutra. Polecam ją dalej znajomym. Dziękuję."

NADIA

"Lubię odkrywać miejsca i Ludzi, którzy zwiększają pulę Dobra i harmonii. Bardzo dziękuję za wczorajsze zajęcia. Dzięki nim cieszę się myślą, że joga jednak jest także dla mnie. Zachwyciła mnie atmosfera, którą tworzysz i więzi, które było widać i czuć między uczestnikami. W takim otoczeniu, dodatkowo otulona muzyką, czułam się dobrze, bezpiecznie i zyskałam nadzieję, że nauczę się być lepsza dla mojego ciała. Czekam na kolejne ćwiczenia, a w międzyczasie korzystam z artykułów i polecanej przez Sutrę muzyki."

AGNIESZKA

"Piękne jest to co robisz - jakąkolwiek nazwę by nie miało :) świeć nadal.."

ANIA

"Bardzo dziękuję za zajęcia. Relaks, regeneracja, wyciszenie, harmonia - to było mi potrzebne."

RAFAŁ

"Sutra to miejsce, w którym czuje się jak w domu:) Miejsce z dobrą energią, wspaniałymi ludźmi, a przede wszystkim kompetentną nauczycielką jogi i założycielką - Anją. Doświadczanie jogi u Anji to doświadczanie zmiany w życiu i w duszy, to fascynująca podróż wgłąb siebie, która ciągle trwa.To także głęboka regeneracja ciała - czuje się po zajęciach jak po relaksującym masażu:) Wszystko to sprawia, że żyje mi się pełniej, lżej i codziennie się do siebie uśmiecham w lustrze:) Polecam!"

MARTA

"Twoje zajęcia były najlepszymi na jakie chodziłam i na pewno do Ciebie wrócę. Dziękuję za każde jedne zajęcia, na których udało mi się być. Dobrze, że jesteś :)"

MAGDA

"Jesteś potrzebna w świecie z tym co robisz."

ANIA

"Dzięki wielkie za wszystkie materiały i za rewelacyjny warsztat :) Zarówno praktyka, jak i wykład były super! Złożyło się to w piękną całość :)"

ANIA - UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

"Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć i gdybyśmy mogli, chodzilibyśmy przynajmniej 3x/tydzień :)"

ANIA I WITEK

"Anja jest energią. Jest dobrocią i magią. Jest jak anioł. Jest uduchowiona, ale nie „natchniona”. Stąpa mocno po ziemi. Z głową wyprostowaną, ostro przystrzyżoną grzywką i bacznym okiem. Ma super poczucie humoru i takiego chochlika w oczach. Kiedy trzeba potrzyma za rękę, a kiedy trzeba wybuchnie szczerym śmiechem."

MARIA

"Absolutnie nie wiem jak mam Ci dziękować. Po raz kolejny po zajęciach zaczęły się dziać same pozytywne wydarzenia."

JOASIA

"Ogólnie Zanurzenie było niezwykłym przeżyciem i wielkie dzięki za trud organizacji i prowadzenia w tak ślicznym miejscu. Czuło się dobrą atmosferę i Twój zapał. Masz duży potencjał!

Jeśli jeszcze rezultaty zdrowotne i życiowe będą to jesteś cudotwórczynią po prostu :))) Stworzyłaś dobre pole do wyzdrowienia stosując jogę, bo ona jest twoją ścieżką. Czekam na więcej takich przeżyć bo wygląda, ze masz dar tworzenia sytuacji leczniczych."

MAŁGOSIA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"
Jola i Jurek uczestnicy odosobnienia pt. "ZANURZENIE" Bieszczady, 2015 (uwielbiam to zdjęcie;)

"Rewelacyjnie prowadzisz wstęp i same medytacje :-) Bardzo Ci za nie dziękuję <3 Trochę za daleko mi do Ciebie, dobrze, że jest net :-) Pozdrawiam i czekam na więcej Twoich medytacji :-)"

MAŁGORZATA

"Dziękuję. Medytacja przynosi świetne efekty i już teraz widzę jej działanie. Wykonujesz kawał świetnej roboty! Super, że jesteś :)"

ROKSANA

"Mimo, że daleko jesteś dla mnie wielką inspiracją :) Fascynuje się pracą z czakrami. Z całego serca zachęcam wszystkich do skorzystania, bo zapewne każdy wyniesie coś dla siebie :)"

KASIA

"Dziękuję Ci bardzo za Twoje zajęcia. Bardzo mi się podobało:) Aż żałuję, że nie mogę regularnie chodzić :)."

ASIA

"I jeszcze raz dziękuję za Zanurzenie, było cudownie, ta energia cały czas mi towarzyszy, dobrze mnie nastraja, często też wracam myślami do tamtego miejsca. Ćwiczę i medytuję codziennie, nie z jakiegoś zewnętrznego przymusu, ale z potrzeby serca i ciała:).

I tak sobie ostatnio myślałam, ćwicząc Powitania Słońca zresztą;), że ułożyłaś na ten wyjazd piękny, zrównoważony program, który był dla nas źródłem cudownej energii - takiej prawdziwej i mocnej, bez fajerwerków emocjonalnych i dzięki temu starczającej na dłużej."

KAROLINA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"Aneczko, Miło mi Ciebie widzieć i poczuć w tak dobrej, cudnej energii. Przemiana która płynie przez Ciebie powala mnie na kolana, miło jest obserwować tak cudne zmiany, jesteś dla mnie inspiracją i drogowskazem."

ANIA

"Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to uważam, że robisz to świetnie. Potrafisz przekazać wiedzę i dobrze pokazać na czym polegają poszczególne asany, zamiast na siłę kogoś układać w jakiejś pozycji. Tworzysz też niesamowitą atmosferę poprzez to, że każde zajęcia są otwierane i zamykane mantrą."

AGNIESZKA

"Podoba mi się energia Ani która nas otacza, spokój, jej charyzma. Zestawy ćwiczeń są dostosowane do moich potrzeb."

GOSIA

"Dziękuję za to uwolnienie. Przyszłaś do mnie w monecie dużej potrzeby. Kocham Cię Aniu. Niesamowita jest przemiana w Tobie, dzięki takim Aniołom jak Ty świat jest piękniejszy, łatwiej jest doświadczać."

ANNA

"Dzięki jeszcze raz za super zajęcia. Naprawdę bardzo dużo pozytywnej energii wnoszą w nasze życie:)"

WITEK

"Anja jest jogą” z całą swoją dobrocią, spokojem i życzliwością. Przebywanie z nią działa kojąco na ♥ i umysł."

MARIA

"Anja jest jak cichy anioł który podnosi nasze skrzydła kiedy zapominamy jak się lata :) Wspaniały nauczyciel i cudowna osoba. Uczucie ciszy i spokoju jaki czuje po zajęciach, jest nie do opisania. Jestem szczęśliwa, że mogłam ją poznać i uczestniczyć w zajęciach. Warto udać się na zajęcia poznać wspaniałych ludzi, Anię i siebie... "

KASIA

"Joga prowadzona przez Anję różni się od innych właśnie dlatego, że bardzo duży nacisk kładzie na oddech i medytację. A w naszym zabieganym życiu nie dajemy sobie chwili, aby się zatrzymać. Dlatego medytacja to najlepsza droga do tego, by złapać balans. Z każdym kolejnym dniem praktyki czułam, że moje ciało staje się coraz bardziej elastyczne, a umysł uważny."

KAMILA

"Poleciłbym te zajęcia szczególnie znajomym, którzy czują się przytłoczeni rzeczywistością i nie mogą poradzić sobie ze stresem. Po zajęciach czuję z jednej strony wyciszenie i wewnętrzny spokój, ale też duży zastrzyk energii i chęć działania. Wynoszę z nich umiejętność wyciszenia się i większego zdystansowania do rzeczywistości, a także większą odporność na stres."

BARTEK

"W czasie praktyki podoba mi się skupienie na sobie, brak porównywania się. Całą sesję zajęta jestem sobą."

SYLWIA

"Chciałam podziękować za zajęcia. Dużo dobrej energii."

MARTA

"Po praktyce czuję się zwykle spokojniejsza. Moje myśli w końcu nie pędzą naprzód, co powinnam zrobić za chwilę, za godzinę, jutro itd. Mam poczucie że zrobiłam coś dla siebie. Coś dobrego. Bardziej szanuję swoje ciało."

GOSIA

"Cieszę się, że zaczęliśmy chodzić na zajęcia, czuję wewnątrz dużą poprawę... I też ta świadomość, że ludzie którzy przychodzą tam razem z nami, mają podobne spostrzeżenie na otaczający nas świat. To daje niesamowitą siłę :) "

MAGDA

"Jestem przekonana, ze praktyka jogi wnosi wiele dobra w moje życie."

PATRYCJA

"Z zajęć jogi wynoszę spokój. Harmonię. Radość. Światło (jeżeli można tak powiedzieć). Na ogół polecam te zajęcia znajomym. Szczególnie tym, którzy z różnych powodów utracili radość życia oraz tym, którzy żyją w biegu. Uważam, że Kundalini może być dla nich terapią. Chciałbym kontynuować przygodę z Kundalini. Powód jest prosty – nie chciałbym rezygnować z czegoś co poprawia mi nastrój, a przy tym sprawia że moje życie staje się lepsze. "

BOGUMIŁ

"Dziękuję Ci za wspólne jogowanie i cudny relaks, bardzo mi się podoba jak prowadziłaś i zajęcia i medytację, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miała okazję poćwiczyć i pomedytować z Tobą."

KAROLINA

"Trudno było mi wrócić do codzienności po bieszczadzkim ZANURZENIU, ale czuję się bardzo dobrze. Na pewno jestem spokojniejsza. Poza tym staram się codziennie choćby przez chwilę praktykować lub medytować. Dzięki wyjazdowi weszłam w rytm i teraz muszę go tylko dostosować do planu dnia.

Dziękuję Ci jeszcze raz za ten wyjazd, dzięki któremu mogłam i zanurzyć się w sobie, i "wyjść z mojej skorupki do ludzi" ;) Było cudownie pod wieloma względami - praktyki, otoczenia (góry, Zadnie Łuki), inspiracji (książki) i poznanych osób."

ANIA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"Bardzo wiele razy mantry, które umieszczasz przynoszą mi ukojenie kiedy tego najbardziej potrzebuję."

ALEKSANDRA

"Co do Indii to pisząc krótko – było cudnie i wyjątkowo, podróż życia, jestem Wam strasznie wdzięczna! chyba poczułam jakoś bardziej kundalini podczas tego wyjazdu."

KLAUDIA - UCZESTNICZKA WYPRAWY DO INDII

"Codziennie doświadczałam kojącego wpływu praktyki uważności i koncentracji na mój stan ducha. Uczyłam się, jak podczas praktyki koncentrować się na oddechu i być tu i teraz. Joga prowadzona przez Anię różni się od innych właśnie dlatego, że bardzo duży nacisk kładzie na oddech i medytację. A w naszym zabieganym życiu nie dajemy sobie chwili, aby się zatrzymać. Dlatego medytacja to najlepsza droga do tego, by złapać balans. Z każdym kolejnym dniem praktyki czułam, że moje ciało staje się coraz bardziej elastyczne, a umysł uważny.

Po co mi to całe Zanurzenie? Właśnie po to, żeby się zatrzymać, pomyśleć i ułożyć na nowo co jest dla mnie najważniejsze. Złapać balans. Zadbać o równowagę. Dziękuję Ani za ten wyjazd. Dziękuję wszystkim, że mogłam dzielić z Wami to doświadczenie."

KAMILA - UCZESTNICZKA ODOSOBNIENIA "ZANURZENIE"

"W czasie zajęć podoba mi się skupienie na sobie, brak porównywania się. Całą sesję zajęta jestem sobą. Te zajęcia to dla mnie najprostszy sposób na głęboką medytację i pobycie ze sobą. Trudno mi to zrobić samej. Każde zajęcia pozwalają mi głośniej słyszeć swój wewnętrzny głos. Łatwiej wypracować dobrą energię tak potrzebną na co dzień. Poleciłabym jogę osobom, które poszukują głębszej świadomości siebie i swojej energii. Ludziom z otwartym sercem."

SYLWIA

"Mój znajomy po zajęciach powiedział, że tworzysz taką niesamowitą pozytywna atmosferę, bardzo podobało mu się również to jak śpiewasz mantry i tłumaczysz poszczególne asany."

AGNIESZKA

"Wspaniała, wzbogacająca wyprawa, która dziś jest dla mnie jak sen. No może jak.. świadomy sen :) Cudnie rozpoczynaliśmy i kończyliśmy dzień, praktykując jogę. Często na dachach hosteli, w słońcu i z niezwykłym widokiem, co dodatkowo wzbogacało praktykę.

Cieszę się, że Bartek i Anja zrealizowali swój pomysł wyprawy do Indii. Dzięki temu miałam możliwość doświadczyć tej podróży. Do tego w znakomitym towarzystwie, bo zebrała się grupa nieprzypadkowo dobranych osób:) I być może to nie była ostatnia wspólna podróż."

ANETA - UCZESTNICZKA WYPRAWY DO INDII

"Zajęcia jogi i medytacji są spotkaniem ze mną samą. Czasem w zabieganiu jedyne w ciągu tygodnia. Mam dzięki nim dystans do swoich myśli, harmonię, lepszy kontakt ze swoim ciałem, spokój. Polecam tę jogę każdemu kto chce być szczęśliwy."

ANIA

"Joga z Anją wspaniale regeneruje i integruje. Pomaga wyostrzyć zmysły i zatrzymać pędzące myśli. Wycisza, odświeża, pomaga poczuć się lepiej we własnym ciele i na sercu. Spróbujcie koniecznie! "

ANIA

"Joga z Anją jest cudowna! Taki prawdziwy odpoczynek i ciepło."

ANIA

"Chcę dalej przychodzić na zajęcia, mam wrażenie że zaczynają zmieniać moje podejście do świata."

MAREK

"Ktoś powiedział kiedyś, że Anja jest cała jogą. Nie można się nie zgodzić. Zawsze będę polecać! "

AGNIESZKA

"Bardzo fajne zajęcia, holistyczne. Anju, cała jesteś jogą, więc nie mam nic do dodania."

KRYSIA
Wesprzyj Sūtrę - postaw nam kawę albo herbatę jasminową. Dobra karma zawsze wraca:) wspieram
Hello. Add your message here.