JOGA ONLINE

Regularne zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

Joga przez internet - jak to działa?

gdy się zapiszesz, na maila dostaniesz link do wirtualnego pokoju oraz dalsze wskazówki, jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz Anja pomaga też w technikaliach

zajęcia online są na żywo, używamy oprogramowania Zoom które możesz pobrać TUTAJ (oprogramowanie jest darmowe i łatwe w obsłudze)

Anja zaleca praktykę z uruchomioną kamerą, aby mogła Cię zobaczyć i odpowiednio poprowadzić. Jeśli jednak nie chcesz pokazywać swojej przestrzeni osobistej, możesz w każdym momencie wyłączyć kamerę i swój mikrofon

 

PONIEDZIAŁKI 18:30-19:30 CEST

RADŻA JOGA - fokus na klasyczne medytacje

zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

WTORKI 18:30-19:45 CEST

mantry, asany, relaksacja, pranajamy

zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

PIĄTKI 18:30-19:30 CEST

JOGA NIDRA - relaksacja i medytacja

zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

26 września SOBOTA 17:30-18:10

MANTRA JOGA - medytacja z mantrą uzdrawiającą

zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom w soboty raz w miesiącu, wstęp bezpłatny

ZALETY ZAJĘĆ PRZEZ INTERNET

 • możesz praktykować regularnie gdy jesteś na wakacjach lub na wyjeździe
 • możesz praktykować z nami gdy mieszkasz za granicą
 • zajęcia online są tańsze od stacjonarnych
 • można płacić przez Paypal
 • nie musisz stać w korkach, szukać miejsca parkingowego, tracić czasu na dojazdy po Krakowie
 • oprogramowanie Zoom którego używamy jest łatwe w obsłudze i darmowe
 • jeśli obawiasz się Covid-19 ale dalej chcesz praktykować, to zajęcia online są dla Ciebie

ZAPISY

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

OPŁATY

 • POJEDYNCZE ZAJĘCIA ONLINE 18 pln
 • KARNET NA 4 ZAJĘCIA ONLINE 60 pln (WAŻNY MIESIĄC)
 • KARNET OPEN ONLINE 120 pln (WAŻNY MIESIĄC)
 • bezpłatnie SOBOTNIA MANTRA JOGA

KTO PROWADZI PRAKTYKĘ?

"Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok."

AGNI O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za wczorajszą praktykę. Bardzo potrzebowałam zrobić coś dla siebie i wyłącznie dla siebie! Bardzo dobrze zrobiło to mojemu ciału i duszy."

GOSIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Anja dziękuję! te lekcje są obecnie najprzyjemniejszym punktem mojego dnia, dziś jak wróciłam do domu złapałam się na tym, że czekam na 18:30 :)"

KASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Poza oczywistą wdzięcznością ciała za to co dostało, było po prostu miło Was wszystkie zobaczyć."

ANIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo dziękuję za praktykę. Bardzo mnie się podoba ta forma, zwłaszcza, że przez cztery dni jest czas na jogę i już! I nie mam wymówek, że jutro/innym razem :)"

MATEUSZ O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za możliwość uczestniczenia w Twoich zajęciach. Widać w dobie koronawirusa jest to dla mnie łatwiejsze niż w codziennej bieganinie :)"

DOROTA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo dziękuję, że w tym trudnym czasie zdecydowałaś się na prowadzenie zajęć online i że one są tak samo świetne, jak na żywo! Czuję się na tych zajęciach, jakby wszystko było normalnie - no, prawie - prawie, bo wiadomo, że bycia razem w jednej przestrzeni z innymi ludźmi to jednak nic nie zastąpi. Nie wiem, co bym zrobiła bez tej praktyki, bo nierzadko jest taki dzień, kiedy te nasze zoomowe spotkania to jest coś, na co czekam przez cały dzień! Mam nadzieję, że już jak najszybciej będziemy mogli się wszyscy spotkać twarzą w twarz, a póki co, do zobaczenia jutro na Zoomie:)"

ASIA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Bardzo się cieszę z tej opcji on-line, bo nie zawsze miałam możliwość czasową być u Ciebie, a dzięki temu narzędziu i tej sytuacji mam tę opcję, za co jestem bardzo wdzięczna. Bardzo dobrze podziałała na mnie praktyka wizualizacji drzewa (medytacja Stabilne Ciało) w zakresie poczucia uziemienia i ugruntowania, jak nigdy tak swobodnie nie siedziałam w medytacji ze skrzyżowanymi nogami, będę po nią sięgać, bo mi służy."

UCZESTNICZKA ZAJĘĆ ONLINE

"Joga Nidra on-line to jeden z luksusów, które można sobie teraz podarować. Po zajęciach czułam spokój i energię, łatwiej było mi się skupić na wieczornym tworzeniu. Do tego asany przed bardzo pomogły - bez tej 'rozgrzewki' nie wyleżałabym w komforcie."

AGNIESZKA O ZAJĘCIACH ONLINE

"Uwielbiam zanurzenie w głos Anji, w swoje ciało i umysł nierozłącznie splecione na macie. Grupa jest gdzieś w tle, a ja spotykam się sama ze sobą. Większość czasu mam zamknięte oczy, bo instrukcje są tak klarowne, że nawet nie ma potrzeby patrzyć. Płynnie, prawdziwie, z lekkością... podążam za oddechem, głosem, poza moją skołataną głowę ku uwalniającemu tu i teraz :)"

BASIA O ZAJĘCIACH ONLINE
Wspieraj Sūtrę w czasie pandemii - przekaż datek | Om TAK
Hello. Add your message here.