15/06/2024 Dzień Otwarty z Europejską Akademią Satyananda Jogi (bezpłatnie & online)

Warsztaty klasycznej Jogi i medytacji w Tradycji Satyananda Yoga (Bihar School of Yoga) prowadzone są przez Europejską Akademię Satyananda Jogi - Satyananda Yoga Academy Europe (SYAE) i odbywają się online na żywo przez Zoom w całości po angielsku.

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE PLANOWANE PRZEZ SYAE TO "FREE OPEN DAY" OTWARTY DLA WSZYSTKICH

POZIOM: otwarty, również dla nowicjuszy i nowicjuszek

JĘZYK: angielski

DATA: sobota 15. czerwca 2024

ZAPISY DO: 07. czerwca 2024

Jeśli jesteś już zaznajomiona/y z Satyananda Jogą, będzie to okazja do ponownego połączenia z naukami Jogi oraz Sanghą (duchową wspólnotą). Jeśli jesteś nowa/y w tym systemie, będzie to wprowadzenie do klasycznej Jogi.

Aby doświadczyć wzmacniającego i równoważącego efektu klasycznej Jogi, nie musisz zmieniać całego swojego życia, ani spędzać godzin na macie. Systematyczne połączenie prostych technik i zasad Jogi pozwoli ci przekształcić swoje życie w bardziej harmonijne i szczęśliwe.

System Satyananada Yoga podaje unikalne narzędzia do systematycznego poszerzania świadomości; od asan, poprzez praktyki oddechowe, po techniki relaksacyjne i medytacyjne, umożliwiając praktykującym przebudzenie i zwiększenie świadomości. Tak by następnie przenieść Jogę z maty do codziennego życia, aby można było prowadzić jogiczny (harmonijny) styl życia, czerpiąc korzyści ze świadomego życia.

Jeśli przegapiłaś/eś to wydarzenie - nie martw się - Akademia planuje kolejne, dlatego polecam pogrzebać na stronie www.syae.eu i zapisać się na ich newsletter.
A jeśli masz jakieś pytania to zawsze możesz do mnie napisać, chętnie służę pomocą:

anja[@]sutrajoga.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wesprzyj Sūtrę - postaw nam kawę albo herbatę jasminową. Dobra karma zawsze wraca:) wspieram
Hello. Add your message here.