26 WRZEŚNIA SOBOTA: MANTRA JOGA – MEDYTACJA Z MANTRĄ UZDRAWIAJĄCĄ (BEZPŁATNIE)

Bezpłatna praktyka raz w miesiącu w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

W Tradycji Bihar School of Yoga recytuje się uzdrawiającą Mahamritjundżaja Mantrę w soboty wieczorem, z intencją dobrostanu i zdrowia dla wszystkich Istot na Ziemi. W wielu Centrach i Aszramach na świecie, co sobotę praktykujący spotykają się i recytują wspólnie jedną malę (mala - na zdjęciu) czyli 108 powtórzeń Mahamritjundżaja Mantry. Taka forma praktyki z mantrą nazywa się Mantra Japa (wymawiaj dżapa) Japa oznacza recytację/powtarzanie. Mantra Japa jest jedną z technik medytacji.

Również Sūtra ma zaszczyt dołączyć do tej wspólnej globalnej Sadhany (Sadhana - praktyka duchowa) i zaprosić Was do tej wspólnej praktyki:

26 września
SOBOTA
ONLINE
17:30 - 18:10

  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
  • Praktykujemy online na żywo, czasu polskiego (CEST)
  • Prosimy o wcześniejsze zapisy
  • praktyka jest raz w miesiącu w wybrane soboty
  • zajęcia odbywają się za pomocą darmowego programu Zoom

ZAPISY

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

"Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok."

AGNI O ZAJĘCIACH ONLINE

Joga przez internet -> jak to działa?

gdy się zapiszesz, na maila dostaniesz link do wirtualnego pokoju oraz dalsze wskazówki, jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz Anja pomaga też w technikaliach

zajęcia online są na żywo, używamy oprogramowania Zoom które możesz pobrać TUTAJ (oprogramowanie jest darmowe i łatwe w obsłudze)

Anja zaleca praktykę z uruchomioną kamerą, aby mogła Cię zobaczyć i odpowiednio poprowadzić. Natomiast jeśli nie chcesz pokazywać swojej przestrzeni osobistej, możesz w każdym momencie wyłączyć kamerę i swój mikrofon

 

Wspieraj Sūtrę w czasie pandemii - przekaż datek | Om TAK
Hello. Add your message here.