19.12. MANTRA JOGA – MEDYTACJA Z MANTRĄ UZDRAWIAJĄCĄ (BEZPŁATNIE)

Bezpłatna praktyka raz w miesiącu w Wirtualnym Studiu Sūtry online na żywo przez Zoom

W Tradycji Bihar School of Yoga recytuje się uzdrawiającą Mahamritjundżaja Mantrę w soboty wieczorem, z intencją dobrostanu i zdrowia dla wszystkich Istot na Ziemi. W wielu Centrach i Aszramach na świecie, co sobotę praktykujący spotykają się i recytują wspólnie jedną malę (mala - na zdjęciu) czyli 108 powtórzeń Mahamritjundżaja Mantry. Taka forma praktyki z mantrą nazywa się Mantra Japa (wymawiaj dżapa) Japa oznacza recytację/powtarzanie. Mantra Japa jest jedną z technik medytacji.

Również Sūtra ma zaszczyt dołączyć do tej wspólnej globalnej Sadhany (Sadhana - praktyka duchowa) i zaprosić Was do tej wspólnej praktyki:

19.12.
SOBOTA
ONLINE
17:30 - 18:10

  • Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
  • Praktykujemy online na żywo, czasu polskiego (CEST)
  • Prosimy o wcześniejsze zapisy
  • praktyka jest raz w miesiącu w wybrane soboty
  • zajęcia odbywają się za pomocą darmowego programu Zoom

"Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia Jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok."

AGNI O ZAJĘCIACH ONLINE

ZAPISY

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

Joga przez internet -> jak to działa?

gdy się zapiszesz, na maila dostaniesz link do wirtualnego pokoju oraz dalsze wskazówki, jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz Anja pomaga też w technikaliach

zajęcia online są na żywo, używamy oprogramowania Zoom które możesz pobrać TUTAJ (oprogramowanie jest darmowe i łatwe w obsłudze)

Anja zaleca praktykę z uruchomioną kamerą, aby mogła Cię zobaczyć i odpowiednio poprowadzić. Natomiast jeśli nie chcesz pokazywać swojej przestrzeni osobistej, możesz w każdym momencie wyłączyć kamerę i swój mikrofon

 

Wspieraj Sūtrę w czasie pandemii - przekaż datek | Om TAK
Hello. Add your message here.