ZAJĘCIA INDYWIDUALNE i KONSULTACJE

Jeśli chcesz popracować indywidualnie, potrzebujesz praktyki dobranej do Twoich potrzeb, tempa, czasu jakim dysponujesz, chcesz zgłębić jakiś temat jogi klasycznej, albo po prostu popracować z konkretnym problemem lub zagadnieniem możesz spotkać się z Anją na Zoomie

 

JĘZYKI W JAKICH ANJA PŁYNNIE PROWADZI ZAJĘCIA INDYWIDUALNE NA ZOOMIE

  • POLSKI
  • ANGIELSKI

 

Obecnie Anja prowadzi zajęcia indywidualne tylko online na żywo przez Zoom (nie prowadzi zajęć stacjonarnych w Polsce). W celu omówienia szczegółów skontaktuj się bezpośrednio

 

OPCJA: REGULARNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Po prostu spotykamy się wspólnie na Twoją indywidualną praktykę. Możemy spotykać się raz w tygodniu, raz w miesiącu, co dwa tygodnie - jak chcesz, zależy to od Ciebie i Twoich możliwości. Natomiast zalecam raz w tygodniu regularnie, bo to daje największe efekty. Możemy zacząć w dowolnym momencie. Czas takich zajęć to 1h 15min. Bonusowo w prezencie dostaniesz prostą i krótką Jogę Nidrę do pobrania (download) oraz inne praktyki do własnego użytku domowego w miarę potrzeby.

OPCJA: ZAPROJEKTOWANIE PRAKTYKI DLA CIEBIE

Jeśli chcesz praktykować samodzielnie ale nie wiesz co i jak - to jest opcja dla Ciebie. Opowiesz na krótkim spotkaniu czego potrzebujesz, na czym chcesz się skupić, jakie masz problemy zdrowotne lub ewentualne przeciwwskazania, a Anja układa Twoją osobistą praktykę  (tzw. Sadhana). W tej opcji spotykamy się 2 razy: krótko na omówienie szczegółów oraz potem aby przerobić zaprojektowaną praktykę dla Ciebie. Dostajesz też opis, obrazki, wyszczególnienie nazw i kolejności technik (mailem i/lub w pdfie) oraz nagrania (medytacji i/lub relaksacji). Anja jest dla Ciebie dostępna na Whatsappie i/lub mailowo w razie pytań i niejasności, kiedy już zaczniesz. Bonusowo w prezencie dostaniesz prostą i krótką Jogę Nidrę do pobrania (download) oraz oczywiście inne nagrania praktyk w miarę potrzeby.

OPCJA: MIX

Czyli połączenie dwóch powyższych opcji. W tej opcji MIX spotykamy się 6 razy, przerabiamy różne praktyki i na koniec wyciągamy z nich esencje, aby Anja mogła zaprojektować osobistą praktykę dla Ciebie. Mówisz na czym chcesz się skupić, czego potrzebujesz.
Dostajesz opis, obrazki, wyszczególnienie nazw i kolejności technik (mailem i/lub w pdfie) oraz nagrania (medytacji i/lub relaksacji). Anja jest dla Ciebie dostępna na Whatsappie i/lub mailowo w razie pytań i niejasności, kiedy już zaczniesz. Bonusowo w prezencie dostaniesz prostą i krótką Jogę Nidrę do pobrania (download).

OPCJA: KONSULTACJE

Chcesz zgłębić jakiś temat jogi klasycznej? medytacji? technik pratyahary? Masz nurtujące pytanie albo zagadnienie na które nie znajdujesz odpowiedzi? Utknęłaś/eś gdzieś w swojej praktyce? Masz jakiś temat który chcesz zgłębić? Potrzebujesz zapytać o źródła? O Aszram? Po prostu spotkaj się z Anją na indywidualnych konsultacjach. Disclaimer: nie odpowiadam na pytania jak żyć;)

 

O PROWADZĄCEJ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Stworzycielka Sūtry, praktykuje 15 lat (od 2008 roku). Od 10ciu lat organizuje zajęcia i warsztaty i prowadzi Sūtrowego bloga na który pisze artykuły, nagrywa medytacje i relaksacje. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Obecnie praktykuje w Tradycji Satyananda Yoga / Bihar School of Yoga (którą uważa za Objawienie). Ukończyła 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Jogi. Studiowała antropologię kultury na UJ w Krakowie. Była w Indiach dwukrotnie. Jest też graficzką komputerową i samodzielnie od 2014 tworzy Sūtrową stronę na której teraz jesteś.

 

CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI i UCZESTNICY ZAJĘĆ

"Anju zajęcia z Tobą są potrzebne temu szalonemu światu :)"

BEATA

"Lekcje u Anji są cudowne!"

ULA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra Serca to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi"

KAROLINA

"Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć. Anja jest osobą, która przez samą obecność obdarowuje ciepłem. Polecam!!"

DIANINHA