ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

zdjęcie: Monika Broz Photography

Jeśli chcesz popracować indywidualnie, potrzebujesz praktyki dobranej do Twoich potrzeb, tempa, czasu jakim dysponujesz, chcesz zgłębić jakiś temat jogi klasycznej, albo po prostu popracować z konkretnym problemem lub zagadnieniem możesz spotkać się z Anją na zajęciach indywidualnych.

Obecnie Anja prowadzi zajęcia indywidualne tylko online na żywo przez Zoom (nie prowadzi zajęć stacjonarnych). W celu omówienia szczegółów skontaktuj się bezpośrednio

OPCJA ZAPROJEKTOWANIE TWOJEJ PRAKTYKI

Jeśli chcesz praktykować samodzielnie jest to fajna opcja, opowiesz na krótkim spotkaniu czego potrzebujesz, na czym chcesz się skupić, jakie masz problemy zdrowotne lub ewentualne przeciwwskazania, a Anja układa dla Ciebie Twoją własną praktykę do samodzielnego wykonania w domu (tzw. Sadhana). W tej opcji spotykamy się 2 razy: krótko na omówienie szczegółów oraz potem aby przerobić zaprojektowaną praktykę dla Ciebie. Dostajesz też opis i wyszczególnienie nazw i kolejności technik (mailem albo w pdfie). Anja jest dla Ciebie dostępna na Whatsappie i/lub mailowo w razie pytań i niejasności, kiedy już zaczniesz swoją praktykę.

OPCJA REGULARNE ZAJĘCIA

Po prostu spotykamy się wspólnie na Twoją indywidualną praktykę. Możemy spotykać się raz w tygodniu, raz w miesiącu, co dwa tygodnie - jak chcesz, zależy to od Ciebie i Twoich możliwości. Możemy zacząć w dowolnym momencie. Czas takich zajęć to 1h 15min

 

O PROWADZĄCEJ

caret-down caret-up caret-left caret-right

Stworzycielka Sūtry, praktykuje 14 lat (od 2008 roku). Od 9ciu lat organizuje zajęcia i warsztaty i prowadzi Sūtrowego bloga na który pisze artykuły, nagrywa medytacje i relaksacje. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Obecnie praktykuje w Tradycji Bihar School of Yoga (którą uważa za Objawienie). Ukończyła 3-letnie studia w Europejskiej Akademii Satyananda Yogi. Studiowała antropologię kultury na UJ w Krakowie. Była w Indiach dwukrotnie. Jest też graficzką komputerową i samodzielnie od 2014 tworzy Sūtrową stronę na której teraz jesteś.

"Anju zajęcia z Tobą są potrzebne temu szalonemu światu :)"

BEATA

"Zajęcia jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o tradycji jogi"

KAROLINA

"Bardzo przyjazna atmosfera, miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć. Anja jest osobą, która przez samą obecność obdarowuje ciepłem. Polecam!!"

DIANINHA

"Cudowne miejsce, świetna Anja prowadząca. Polecam nawet osobom, które nie są przekonane do jogi jako takiej. Sutra Serca to miejsce, gdzie stres i złe emocje zostawia się w magiczny sposób na macie."

MALWINA