GRAFIK ZAJĘĆ

W związku z Pandemią, zajęcia w Sūtrze odbywają się wyłącznie online na żywo przez Zoom. Grafik jest bardzo wszechstronny, zróżnicowany i dzięki temu komplementarny. Praktykę prowadzi Anja która jest na ścieżce Jogi od 13 lat.

ZAPRASZAMY

na wspólną praktykę // razem możemy więcej

ZAPISZ SIĘ

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI ZAJĘĆ

caret-down caret-up caret-left caret-right
ASIA

Bardzo dziękuję, że w tym trudnym czasie zdecydowałaś się na prowadzenie zajęć online i że one są tak samo świetne, jak na żywo! Czuję się na tych zajęciach, jakby wszystko było normalnie - no, prawie - prawie, bo wiadomo, że bycia razem w jednej przestrzeni z innymi ludźmi to jednak nic nie zastąpi. Nie wiem, co bym zrobiła bez tej praktyki, bo nierzadko jest taki dzień, kiedy te nasze zoomowe spotkania to jest coś, na co czekam przez cały dzień! Mam nadzieję, że już jak najszybciej będziemy mogli się wszyscy spotkać twarzą w twarz, a póki co, do zobaczenia jutro na Zoomie:)

KAROLINA

Zajęcia Jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do Jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznymi’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o Tradycji Jogi.

AGA

Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to uważam, że robisz to świetnie. Potrafisz przekazać wiedzę i dobrze pokazać na czym polegają poszczególne asany, zamiast na siłę kogoś układać w jakiejś pozycji. Tworzysz też niesamowitą atmosferę poprzez to, że każde zajęcia są otwierane i zamykane mantrą.

AGNIESZKA

Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia Jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok.

KTO PROWADZI PRAKTYKĘ?

Anja - Stworzycielka Sūtry, ostatnie 13 lat poświęciła na zgłębianie wiedzy i praktykę Jogi. Od 9miu lat prowadzi zajęcia i warsztaty. Jogę traktuje jako wiedzę duchową która poszerza świadomość. Obecnie praktykuje w Tradycji Bihar School of Yoga (Satyananda Yoga) którą uważa za Objawienie. Studiowała antropologię kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Była w Indiach dwukrotnie. Kocha podróże i koty.