GRAFIK ZAJĘĆ

BLACK FRIDAY W SŪTRZE ZMIENIAMY W BRIGHT WEEK

15% zniżki na karnety online zakupione między 27.11. - 4.12.

 

KARNET NA 4 ZAJĘCIA ONLINE  60PLN    51 PLN

 KARNET MIESIĘCZNY OPEN ONLINE  120PLN   102 PLN

 KARNET 2MIESIĘCZNY OPEN ONLINE  200PLN   170 PLN

Sūtra proponuje Wam grafik łączony, dostosowany do współczesnej sytuacji na świecie: znajdziecie tu zajęcia online na żywo jak i stacjonarne. Grafik jest bardzo wszechstronny, zróżnicowany i dzięki temu komplementarny. Zajęcia prowadzi Anja która praktykuje 12 lat.

ZAPRASZAMY

na wspólną praktykę // razem możemy więcej

*ONLINE - zajęcia w Wirtualnym Studiu Sūtry internetowo na żywo przez Zoom

**STACJONARNE - ul. Biała Droga 4/6 Kraków, Dębniki

ZAPISZ SIĘ

lub mailowo

anja[@]sutrajoga.pl

OPŁATY

STACJONARNE

  • POJEDYNCZE ZAJĘCIA STACJONARNE 35 pln
  • KARNET NA 4 ZAJĘCIA STACJONARNE 120 pln (WAŻNY MIESIĄC)
  • KARNET NA 8 ZAJĘĆ STACJONARNYCH 200 pln WAŻNY 2-MIESIĄCE

ONLINE

  • POJEDYNCZE ZAJĘCIA ONLINE 18 pln
  • KARNET NA 4 ZAJĘCIA ONLINE 60 pln (WAŻNY MIESIĄC)
  • KARNET OPEN ONLINE 120 pln (WAŻNY MIESIĄC)
  • KARNET OPEN ONLINE 200 pln WAŻNY 2-MIESIĄCE
  • bezpłatnie SOBOTNIA MANTRA JOGA

ŁĄCZONE (stacjonarne+online)

  • KARNET OPEN ŁĄCZONY 200 pln (WAŻNY MIESIĄC)

CO MÓWIĄ UCZESTNICZKI/CY ZAJĘĆ

caret-down caret-up caret-left caret-right
AGNI

Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia Jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok.

AGA

Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to uważam, że robisz to świetnie. Potrafisz przekazać wiedzę i dobrze pokazać na czym polegają poszczególne asany, zamiast na siłę kogoś układać w jakiejś pozycji. Tworzysz też niesamowitą atmosferę poprzez to, że każde zajęcia są otwierane i zamykane mantrą.

KAROLINA

Zajęcia Jogi z Anją w Krakowie – polecam Wam je z całego serca, bo sama doświadczyłam już nie raz zbawiennego wpływu na ciało i emocje podejścia do Jogi, którym dzieli się Anja. Ona sama nazywa je ‘holistycznym’ i to chyba dobre słowo, bo zawiera w sobie i uważność, i głęboką otwartość na uczestników zajęć, i czerpanie z prawdziwych korzeni Jogi, i… jej lekkie poczucie humoru, które zawsze wplata w swoje barwne opowieści o Tradycji Jogi.

AGNIESZKA

Gdy nachodzą mnie obawy lub smutek (a im dłużej praktykuję, jest ich mniej) powracam do samodzielnej dodatkowej praktyki, gdy akurat nie ma zajęć, ponieważ Anja poza tym, że prowadzi zajęcia, odpowiada na pytania, daje materiały, wiedzę do pracy jeżeli ktoś o taką poprosi. Im dłużej praktykuję, tym większy efekt ukojenia, poczucia siły, energii i radości czuję w sobie. Nie wiem jak i kiedy to się dzieje, po prostu tak jest. Więc jedynie poprzez doświadczenie samodzielne możecie to sprawdzić. Tak naprawdę sposób prowadzenia klasycznej Jogi przez Anję opierającej się na przekazie Bihar School of Yoga jest bardzo odmienny od „jogi” którą do tej pory praktykowałam od wielu lat (koncentrującej się głównie na tym, by rozciągać maksymalnie i z wysiłkiem swoje ciało w celu wykonania asany...) Podejście klasycznej Jogi prowadzone przez Anję jest całościowe i holistyczne, odnosi się do różnych aspektów pracy z umysłem i ciałem. Sposób w jaki pracuje Anja jest niezwykły. Polecam szczerze i z serca.

KTO PROWADZI PRAKTYKĘ?

Stworzycielka Sūtry, praktykuje nieprzerwanie od 12 lat, od 8miu lat uczy Jogi

Wspieraj Sūtrę w czasie pandemii - przekaż datek | Om TAK
Hello. Add your message here.