Moja Podróż z Jogą Nidrą [RELACJE]

 

Joga Nidra którą prowadzi Anja jest niezwykłym przeżyciem. Pomijam efekt relaksacji, rozluźnienia i odprężenia, który jest bardzo przyjemny i prozdrowotny. Miałam doświadczenie z Jogą Nidrą prowadzoną przez innych nauczycieli. Myślę, że to, co ma niezwykłą moc Nidry u Anji, przekazywanej z Tradycji Satyananda Yoga (Bihar School of Yoga) jest prowadzenie przez nią tej praktyki z oddaniem, zaangażowaniem i pełną wiarą, że intencja osobista (czyli Sankalpa) z którą każdy z uczestników pracuje, czy której spełnienia, zamanifestowania się w życiu pragnie, naprawdę jest możliwa.

Pamiętam, że na początku gdy zaczynałam Jogę Nidrę z Anją, nie wierzyłam, że moja bardzo duża dla mnie wieloletnia i ważna intencja (której nie opiszę, bo przekaz uczy, by nie mówić o swojej Sankalpie/ intencji) może się spełnić. Rozmawiałam, zadawałam pytania odnośnie Nidry i jej celu, sensu, Anja podsyłała artykuły, dzieliła się swoją wiedzą. Dzisiaj wiem, że tak naprawdę jej silne przekonanie co do skuteczności metody, spójność w tym co przekazuje, a tym jak sama żyje - według tych zasad jako nauczyciel klasycznej Jogi, jest ważnym czynnikiem, a to niezwykle trudne moim zdaniem. Jest prawdziwa w tym co mówi i jak prowadzi zajęcia. Sądzę, że jej pewność co do skuteczności wszystkiego czego się uczy wg przekazu Satyananda Yoga (Bihar School of Yoga)  czuje się podczas zajęć - spowodowała, że ja też uwierzyłam, że to czego pragnę może się spełnić.

Praktykuję już kilka miesięcy, nic nie dzieje się samo, od początku regularnie i systematycznie, za każdym razem z intencją, również podczas zajęć Jogi. Efekty są bardzo duże, dolegliwości, choroby, które mi towarzyszyły mogą zaskoczyć swoimi wynikami nie jednego lekarza, a moje samopoczucie tak dobre, jest radością nie do opisania. Intencja nie jest jeszcze wypełniona całkowicie, ale w krótkim czasie naprawdę udało się wiele. Czekam z niecierpliwością na dalsze dobre zmiany w moim zdrowiu i życiu. I nie wiem, jak się odwdzięczę. Dziękuję.

- Agnieszka; uczestniczka zajęć

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Postaw nam zieloną herbatę Om TAK
Hello. Add your message here.