20.02. VISHUDDHI CZAKRA GARDŁA – WARSZTAT ONLINE NA ŻYWO

rysunek: Bihar School of Yoga (BSY)

VISHUDDHI - PIĄTA CZAKRA // CZAKRA GARDŁA

Zapraszamy na warsztat dedykowany Piątej Czakrze, zawierający pogłębioną praktykę oraz rzetelną teorię z zakresu psychologii + filozofii Jogi.

Ta czakra w ciele fizycznym powiązana jest z prawidłowym funkcjonowaniem w takich obszarach jak: tarczyca i przytarczyca, struny głosowe, krtań, górne drogi oddechowe, górne barki, kręgi szyjne.
Vishuddhi jest również bezpośrednio powiązana z takimi jakościami jak: komunikacja, ekspresja, oczyszczanie, właściwe zrozumienie i mądrość, wypowiadanie się, samoekspresja i wewnętrzna cisza, moc słowa, głos, prawda, szczerość. Vishuddhi jest związana z elementem eteru. Powiemy sobie o tym wszystkim więcej na warsztatach.

Warsztaty są prowadzone jako niezależna całość i można brać udział w pojedynczych warsztatach (osobno). Nie trzeba być na wszystkich żeby zrozumieć temat. Serdecznie zapraszamy również osoby początkujące.

CZĘŚCI SKŁADOWE WARSZTATU:

  • jogasana (asany)
  • pranajamy
  • medytacja
  • Joga Nidra
  • praktyczny wykład

Oraz dodatkowo oczywiście shavasana (pogłębiona relaksacja) mantry i mudry aby praktyka była holistyczna i działała całościowo czyli integralnie. Plus na koniec polecana bibliografia oraz materiały w pdf dla chcących poszerzyć temat (i świadomość). Korzystamy z rzetelnej wiedzy; program praktyki będzie opierał się na klasycznym systemie Jogi i medytacji - Anja jest nauczycielką, która bazuje na systemie Bihar School of Yoga (Satyananda Yoga).

20.02. SOBOTA

10:00 - 13:30

w Wirtualnym Studiu Sūtry czyli na żywo online na Zoomie

ZAPISY

Obowiązują zapisy mailowe  anja[@]sutrajoga.pl  lub przez  formularz zgłoszeniowy

OPŁATY

Opłata regularna to 45 pln.
40 pln to opłata dla osób które mają aktualny karnet na zajęcia.
Miejsce rezerwuje pełna wpłata, która jest bezzwrotna (chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce)

WARSZTATY PROWADZI

caret-down caret-up caret-left caret-right

Stworzycielka Sūtry, doświadczona nauczycielka, która ostatnie 12 lat poświęciła na zgłębianie wiedzy i praktykę Jogi. Od 8miu lat prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Wszystkie zajęcia prowadzi w oparciu o system Bihar School of Yoga (Satyananda Yoga). Studiowała antropologię kultury na UJ. Więcej o Anji TU

"Z początku pomyślałam, że efekt praktyki będzie pewnie mniejszy, że „przez internet” szczególnie taki rodzaj prowadzenia jogi będzie niemiarodajny. Jednak już po pierwszym tygodniu regularnej praktyki – czyli kompletnego pakietu (czterech zajęć online) wraz z sobotnią mantrą uzdrawiającą poczułam pierwszą różnicę w samopoczuciu. I nie wiem, jak Anja to robi, że nie odczuwa się tej obecności Zooma – jakby stała tuż obok."

AGNI O ZAJĘCIACH ONLINE

"Dziękuję za świetny warsztat o Trzeciej Czakrze - za krótki:) nie mogę się doczekać kolejnego."

AGA - UCZESTNICZKA WARSZTATU ONLINE

"Uważam że to co robi Anja jest ważne i bardzo potrzebne. Według mnie prawdziwa Joga ma wyglądać właśnie tak jak w Sūtrze. Bardzo ze mną rezonuje. Nie uważam za właściwe utożsamiane Jogi tylko ze staniem na głowie. Zgadzam się z Anją, że Joga to coś znacznie głębszego i bogatszego niż efektowne asany. Poza tym miałam to szczęście, że na początku mojej jogowej ścieżki Anja była moją nauczycielką i wskazała właściwy kierunek, w którym dalej idę. Dziękuję za odkrycie przede mną całego bogactwa Jogi, a nie tylko "jogowej gimnastyki".

BASIA - UCZESTNICZKA WARSZTATÓW

"Jestem wdzięczna losowi że napotkałam Anję na mojej ścieżce. Z jej pomocą wróciłam do osobistej codziennej praktyki Jogi, a praktyka online prowadzona przez Anję stała się ważną częścią dnia. Dla mnie pandemia jak dotąd okazała się “łaskawa”. Gdyby nie korona wirus nie byłoby zajęć online."

MARTA O ZAJĘCIACH ONLINE
Wirtualne Studio Sūtry

Joga przez internet -> jak to działa?

gdy się zapiszesz, na maila dostaniesz link do wirtualnego pokoju oraz dalsze wskazówki, jeśli masz pytania lub czegoś nie rozumiesz Anja pomaga też w technikaliach

zajęcia online są na żywo, używamy oprogramowania Zoom które możesz pobrać TUTAJ (oprogramowanie jest darmowe i łatwe w obsłudze)

Anja zaleca praktykę z uruchomioną kamerą, aby mogła Cię zobaczyć i odpowiednio poprowadzić. Natomiast jeśli nie chcesz pokazywać swojej przestrzeni osobistej, możesz w każdym momencie wyłączyć kamerę i swój mikrofon

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Postaw nam zieloną herbatę Om TAK
Hello. Add your message here.