Durga Mantra – przywołanie żeńskiej MOCY

PEŁNA MANTRA: OM DUM DURGAYE NAMAHA

JĘZYK: SANSKRYT

Durga jest ARCHETYPEM

czyli uosobieniem energii Shakti w jej wojowniczej formie. Jest archetypem żeńskiej energii twórczej, mocy i porządku. Durga to Nieprzystępna, Nieustraszona, Niedostępna Wojowniczka. Wkracza robiąc porządek, niszczy i oddziela dobro od zła, unicestwia iluzje oraz ego.

DZIAŁANIE MANTRY

Mantra Durgi chroni przed negatywnymi wpływami, niszczy choroby i generuje przestrzeń sprzyjającą wzrostowi Dobrego. Śpiewanie tej mantry eliminuje mentalne, fizyczne, materialne problemy w życiu, oraz łagodzi cierpienia i kłopoty.

TŁUMACZENIE

W wolnym tłumaczeniu oznacza "pokłony / pozdrowienia tej kobiecej energii, która chroni przed wszelkiego rodzaju negatywnym wpływem"

ZALECENIA DO PRAKTYKI

Wykonuj 108 powtórzeń tej mantry.

Nagranie - słuchaj wieczorem przy świecach i zgaszonym świetle, albo jadąc samochodem lub tramwajem, sprzątając lub po prostu w czasie innych czynności, możesz też puścić tą mantrę żeby sobie grała / była w przestrzeni, albo przed snem.


.

Durga Mantra w wykonaniu Bird and Tom Magic Music


Nagranie w wykonaniu: Bird and Tom Magic Music które możesz znaleźć na ich Soundcloudzie
Grafika użyta w nagraniu YouTube: Charles Ellik
Grafika i nagranie nie są moją własnością, wszelkie prawa należą do podanych wyżej artystów.


caret-down caret-up caret-left caret-right

Autorką artykułu jest Anja - Stworzycielka Sūtry, doświadczona nauczycielka, która ostatnie 12 lat poświęciła na zgłębianie wiedzy i praktykę Jogi. Od 8miu lat prowadzi i organizuje zajęcia, warsztaty, odosobnienia. Jogę traktuje jako styl życia i system który poszerza świadomość (a nie jako ćwiczenia fizyczne). Obecnie praktykuje w Tradycji Bihar School of Yoga (którą uważa za Objawienie). Studiowała antropologię kultury na UJ w Krakowie.

Dodaj komentarz

Wspieraj Sūtrę w czasie pandemii - przekaż datek | Om TAK
Hello. Add your message here.