“W PIĄTKI LEŻĘ W JODZE NIDRZE” – ZAPRASZAMY NA 18:30 ONLINE NA ŻYWO

Jeśli po całym tygodniu pracy, macie ochotę w piątki leżeć tylko w wannie tak jak Taco Hemingway, to można też poleżeć w Jodze Nidrze czyli pogłębionej relaksacji, dla odpoczynku, ukojenia, rozluźnienia, odprężenia i regeneracji. Joga Nidra to technika zarówno głębokiej relaksacji jak i medytacji, będzie więc uwalniać napięcia mentalne.

Nidra Joga jest systematyczną metodą wywoływania pełnego relaksu fizycznego, umysłowego i emocjonalnego. To technika psychicznego snu; odnosi się do stanu przytomnej świadomości głębokiego snu. Przynosi całkowitą relaksację podczas zachowania stanu całkowitej świadomości. Podczas praktyki, odnosi się wrażenie że uczestnik sesji śpi, podczas gdy jego świadomość działa na znacznie głębszym poziomie. Jogę Nidrę określa się jako stan umysłu, między jawą a snem. Twórcą Jogi Nidry jest Paramahamsa Swami Satyananda Saraswati.

Joga Nidra jest pomocna w problemach ze stresem, bezsennością, w stanach niepokoju i podwyższonego lęku oraz obniżonego nastroju, depresji, PTSD - zespołu stresu pourazowego, itp.

Grupa otwarta na wszystkie poziomy (każdy sobie poradzi - serdecznie zapraszam osoby początkujące jak i już praktykujące, które chcą pogłębić swoje doświadczenie Jogi). Zaczynamy kilkoma asanami aby Was rozruszać przed leżeniem w Jodze Nidrze.

Praktykujemy na żywo online przez Zoom w:

PIĄTKI  18:30 - 19:30

Postaw nam zieloną herbatę Om TAK
Hello. Add your message here.